- Главная
- ПСИХОЛОГИЯ
- Позитивная психология
- Посібник перфекціоністки. Як припинити все контролювати
Посібник перфекціоністки. Як припинити все контролювати
Самовывоз в Киеве - бесплатно
Курьер по Киеву - 90 грн.
Укрпочта - 55 грн.
Meest - 60 грн.
*Бесплатно от 750 грн.ОплатаКартой Visa/Mastercard
Пополнение карты/счета IBAN
Наложенный платеж
Наличные
Безналичный расчет
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы0
Ми звикли говорити про перфекціонізм як про проблему — чи навіть хворобу — за яку потрібно перепрошувати, відчувати провину. Проте хто сказав нам, що це справді нездорово — прагнути ідеалу?
Психотерапевтка Кетрін Шафлер підважує звичний погляд на перфекціонізм і виділяє п’ять основних його типів. У своїй книжці вона роздумує над тим, чому жіночий перфекціонізм повсюдно критикують, а чоловічий — ні. Звідки взялося уявлення про «пошук балансу»? Чи можна бути щасливими й здоровими перфекціоністками?
Відповіді авторки через щирі, теплі, часом веселі, а подекуди складні й чуттєві історії клієнток і роки практики направляють до нового підходу до перфекціонізму. Шафлер допомагає побачити дар, прихований за стигмою «розладу», і навчитися брати від нього найкраще. Для всіх жінок, яких колись називали надто владними чи амбітними, і для тих, хто досі намагається «боротися» з власним перфекціонізмом.
Автор | Шафлер Кетрін Морґан |
Издательство | Наш Формат |
Место издания | Киев |
Год | 2024 |
Страниц | 328 |
Формат, см | 14х21 |
Переплет | твердый |
Бумага | офсетная |
В цвете | без иллюстраций |
Язык | украинский |
ISBN | 978-617-8434-18-2 |
EAN | 9786178434182 |
Вес | 0.45 кг |