Валюта: 
Корзина:(пусто)

Общая сумма (с учетом скидки 0%) пусто

Перейти в корзину
 • (044) 332-37-26
  050-419-57-01
 • Пн-пт с 9 до 20, сб с 10 до 16
 • Самовывоз: Киев, ул. Андрющенко, 7/19.
 • (044) 332-37-26 050-419-57-01
Акция: при заказе на сумму от 1500 грн. скидка 5%!

Історія України-Русі

Печать

Доставка-оплата
Кратко о способах доставки и оплаты

Доставка

При заказе на сумму от 600 грн. доставка бесплатная

- Новая почта - 40 грн.
- Самовывоз - Киев, ул. Андрющенко, 7/19; по предварительному заказу

Оплата

- Наличные - оплата при самовывозе в Киеве
- Наложенный платеж - оплата посылки при получении в отделении Новой почты, Укрпочты, другого перевозчика
- Пополнение карты - предоплата на нашу карту Приватбанка
- Безналичный расчет - для юридических лиц

Подробнее об условиях доставки-оплаты читайте на информационной странице Доставка и оплата.
Артикул: K002940
Дополнительные услуги:
Товар доступен: да
Заказ в 1 шаг
Наименование:
Історія України-РусіІсторія України-Русі
Количество:
Телефон
Комментарий к заказу
Отправьте нам заказ через эту несложную форму, и мы свяжемся с Вами для уточнения деталей доставки. Уведомление о заказе, оформленном в 1 шаг, покупателю не отправляется. (Если Вы не зарегистрированы или не вошли в свой аккаунт, заказ через эту форму не дает возможности участвовать в скидочной программе).
Автор Аркас Микола
Издательство Видавець Корбуш
Место издания Киев
Год 2016
Страниц 584
Формат, см 14,5х20,5
Переплет твердый
Бумага обычная
В цвете ч/б иллюстрации
ISBN 978-966-2955-29-3
Вес 0.84 кг
 • Описание

 • Отзывы (0)

Обзор

Автор «Історії України-Русі» Микола Миколайович Аркас – видатний громадський діяч кінця XIX – початку XX століття, просвітник, історик, композитор. Першим великим внеском М. М. Аркаса у розвиток української культури було написання опери «Катерина» – першого твору нового шевченківського сюжету, що стоїть в одному рядку з класикою української національної опери – «Запорожцем за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського та «Тарасом Бульбою» М. Лисенка. Вперше опера прозвучала у виконанні трупи корифея українського театру М. Кропивницького на гастролях у Москві в 1899 р. Але навіть відомий в театральних колах, М. М. Аркас залишається таємничою персоною для більшості шанувальників української культури, адже він – не тільки композитор, але і автор першої популярної книги з історії України, написаною живою та образною українською мовою. Ім`я Аркаса-історика належить до категорії «імен, загублених в архівах». Його «Історія України-Русі» повернулася на книжкові полиці тільки через 80 років після виходу в світ першого видання, а його ім`я тільки останнім часом стало згадуватися в ряду найвідоміших істориків України – М. Грушевського, В. Антоновича, М. Костомарова.

Для написання «Історії України-Русі» Микола Аркас вивчив сотні джерел, не обійшов увагою як історичні документи, так і український фольклор. Автор зібрав власну бібліотеку, яка налічує понад 4 тисяч томів, в якій можна було знайти різноманітну літературу, що відноситься до історії, письменності, культури і побуту українського народу. Ці матеріали були систематизовані і стали основою праці Аркаса з історії України. Видавати свою «Історію» Аркас вирішив у Петербурзі, тому що хотів доручити редагування книги В. Доманицькому, який заслужив у літературних колах високий авторитет як редактор-упорядник двох видань «Кобзаря». Доманицький приступив до редагування книги Аркаса з великим ентузіазмом, і в 1908 році перша історія України рідною мовою побачила світ. У сучасному виданні збережена чудова українська мова, стилістика викладу і орфографія автора.

Тираж книги розійшовся за кілька місяців. Резонанс, викликаний «Історією» Аркаса серед читачів, порівнювали навіть з «Кобзарем». Євген Чикаленко, відомий громадський діяч, меценат української культури, видавець і публіцист, писав Миколі Миколайовичу Аркасу: «Треба оддати Вам справедливість, Ви зробили своєю «Історією» багато, так багато, що й сподіватися того не можна було… На мою думку, вона має стояти поряд з «Кобзарем» настільною книжкою українця, і се має бути, до сього треба йти».

Представлена книга є репринт першого видання «Історії України-Русі». Виправлені технічні помилки, які були допущені у виданні 1908 року. За архівними матеріалами відновлені ілюстрації та карти.

Автор приділив особливу увагу ілюструванню книги. Всього в «Історії України-Русі» 210 малюнків: велика кількість історичних портретів, починаючи з образу княгині Ольги, Анни Ярославни, князів Володимира Великого і Володимира Мономаха та багатьох інших видатних особистостей княжого, козацького, гетьманського періодів і закінчуючи портретами Тараса Шевченка, Маркіяна Шашкевича, Миколи Куліша та багатьох інших. Крім цього, книга містить 9 кольорових карт, складених Миколою Аркасом за даними різних періодів.

Характеристики

Автор Аркас Микола
Издательство Видавець Корбуш
Место издания Киев
Год 2016
Страниц 584
Формат, см 14,5х20,5
Переплет твердый
Бумага обычная
В цвете ч/б иллюстрации
ISBN 978-966-2955-29-3
Вес 0.84 кг

Отзывы

 • (044) 332-37-26
  050-419-57-01
 • Пн-пт с 9 до 20, сб с 10 до 16
 • Самовывоз: Киев, ул. Андрющенко, 7/19.
 • (044) 332-37-26 050-419-57-01

Дорогие друзья!

К сожалению, Ваш браузер не поддерживает современные технологии используемые на нашем сайте.

Пожалуйста, обновите браузер, скачав его по ссылкам ниже, или обратитесь к системному администратору, обслуживающему Ваш компьютер.

Internet Explorer

от Microsoft

Chrome

от Google

Safari

от Apple

Opera

от Opera Software

Firefox

от Mozilla