Личный кабинет
Заказать звонок0
График работыГрафик работы:
Пн - Пт с 9 до 19,
Сб с 10 до 16
Городской номер(044) 388-97-65
Vodafone(050) 419-57-01ViberTelegram
Lifecell(063) 366-48-13
Каталог товаров
Каталог товаров
ВОЕННОЕ ДЕЛО. ОРУЖИЕ
РАЗНОЕ
-10%
​У книзі "Афоризми мудрості" зібрані афоризми і висловлювання великого китайського філософа Конфуція з двох основних трактатів - "Чжун-Ю" - "Про незмінні закони духовного життя, або Вчення про незмінність в стані середини" і "Лунь-Юй" - "Міркування і розмови", складених учнями і послідовниками мудреця. У книзі використані ілюстрації з китайської книги XVI століття про життя Конфуція - "Картинки...
Полное описание
АвторКонфуцій
ИздательствоКупола
Место изданияКиев
Год2024
Формат, см19х27,5
Все характеристики
Артикул: KU006174
15 860 грн.
17 550 грн.
-+Купить
Отгрузка этого товараДень-в-день при оформлении до 13:00. Позже - на следующий день.ДоставкаНовая почта - от 50 грн.
Самовывоз в Киеве - бесплатно
Курьер по Киеву - 75 грн.
Укрпочта - 45 грн.
Meest - 60 грн.
*Бесплатно от 750 грн.
ОплатаКартой Visa/Mastercard (+єПідтримка)
Пополнение карты
Наложенный платеж
Наличные
Безналичный расчет
єПідтримкаЭтот товар можно оплатить картой єПідтримка
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы0

У книзі "Афоризми мудрості" зібрані афоризми і висловлювання великого китайського філософа Конфуція з двох основних трактатів - "Чжун-Ю" - "Про незмінні закони духовного життя, або Вчення про незмінність в стані середини" і "Лунь-Юй" - "Міркування і розмови", складених учнями і послідовниками мудреця. У книзі використані ілюстрації з китайської книги XVI століття про життя Конфуція - "Картинки про діяння найбільшого мудреця", гравюри Хельмана з виданої в Парижі в XIX столітті біографії Конфуція, твору китайського живопису, твори європейських художників на китайські теми і ілюстрації з книги "Китай, костюми, манера і звичай".

Конфуцій - древній мислитель і філософ Китаю. Його вчення зробило глибокий вплив на життя Китаю і Східної Азії, ставши основою філософської системи, відомої як конфуціанство. Конфуцій заснував перший університет і привів в систему літописи, складені в різних князівствах. Вчення Конфуція про правила поведінки князів, чиновників, воїнів і селян поширювалося в Китаї так само широко, як вчення Будди в Індії.

У сучасній високотехнологічній друкарні було надруковано оригінальний текст на високоякісному папері. Подарункове видання оформлене в дизайнерські шкіряні палітурки ручної роботи, котрі декоровані золотим та блінтовим тисненням, прикрашені металевою накладкою вкритою шаром золота, котра обрамлює сублімацію. Трьохсторонній обріз розфарбовано. Шовкове ляссе довершує презентабельність видання.

  • Матеріали: натуральна шкіра "Maronne Robbat" виробництва шкіряної фабрики "Benericetti" Італія; пресована шкіра Spectro Collection виробництва Salamander GmbH, метал, позолота, сублімація.
АвторКонфуцій
ИздательствоКупола
Место изданияКиев
Год2024
Формат, см19х27,5
Переплеттвердый кожаный
В цветецветные иллюстрации
Языкукраинский
Вес1 кг

Конфуцій. Афоризми мудрості отзывы

Категории:Разные художественныеЭЛИТНЫЕ ИЗДАНИЯ

Каталог товаров