Личный кабинет
Заказать звонок0
График работыГрафик работы:
Пн - Пт с 9 до 19,
Сб с 10 до 16
Городской номер(044) 388-97-65
Vodafone(050) 419-57-01ViberTelegram
Lifecell(063) 366-48-13
Каталог товаров
Каталог товаров
ВОЕННОЕ ДЕЛО. ОРУЖИЕ
РАЗНОЕ
​Подарункове видання "Історія війн і військового мистецтва" в 3-х томах. Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також стосунків між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технологій, налагодження виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов’язані з війнами. Таким чином можна стверджувати, що військова історія фактично є...
Полное описание
АвторВойтович Леонтій, Голубко Віктор
ИздательствоФоліо; Купола
Место изданияХарьков
Год2023
Страниц2656
Все характеристики
Артикул: KU008069
28 220 грн.
-+Купить
Отгрузка этого товараДень-в-день при оформлении до 13:00. Позже - на следующий день.ДоставкаНовая почта - от 50 грн.
Самовывоз в Киеве - бесплатно
Курьер по Киеву - 75 грн.
Укрпочта - 45 грн.
Meest - 60 грн.
*Бесплатно от 750 грн.
ОплатаКартой Visa/Mastercard (+єПідтримка)
Пополнение карты
Наложенный платеж
Наличные
Безналичный расчет
єПідтримкаЭтот товар можно оплатить картой єПідтримка
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы0

Подарункове видання "Історія війн і військового мистецтва" в 3-х томах. Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також стосунків між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технологій, налагодження виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов’язані з війнами. Таким чином можна стверджувати, що військова історія фактично є найповнішою історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття.

Перший том присвячений історії війн і військового мистецтва від Давнього Єгипту до переходу до професійних найманих військ і європейського фронтиру. Основна увага приділена подіям і особистостям, які мали вплив на розвиток і еволюцію військової справи в Європі. Подана бібліографія основних проблем військової історії даного періоду.

Другий том видання присвячений історії війн і військового мистецтва від професійних найманих армій до масових армій. Основна увага приділена подіям і особистостям, які мали вплив на розвиток і еволюцію військової справи в Європі. Вперше розкрита участь і роль українців у війнах цього періоду.

Третій том присвячений історії війн і військового мистецтва від масових армій до відродження професійних армій (ХХ – початок ХХІ ст.). Основну увагу приділено подіям двох світових війн. Уперше детально розібрані військові дії на території України, роль партизанів та участь українського народу в цих війнах.

Над оформленням видання працювала команда спеціалістів - професіоналів: дизайнер (добірка композиції), художник (зображення) і майстер - палітурник. В оформленні вони спирались на знання і багаті традиції світової палітурної справи. Подарункове видання оформлено в шкіряні палітурки ручної роботи оздоблені золотим ти блінтовим тисненням, прикрашені картинами, виконаними сублімаційним способом. Шовкове лясе підкреслює респектабельність видання.

АвторВойтович Леонтій, Голубко Віктор
ИздательствоФоліо; Купола
Место изданияХарьков
Год2023
Страниц2656
Формат, см22х27,5
Переплеттвердый кожаный
Бумагаофсетная
В цветеч/б иллюстрации
Языкукраинский
ISBN978-966-03-8350-0
Вес6 кг

Історія війн і військового мистецтва. У 3 томах отзывы

Категории:История войн, армий, военного искусстваЗащитнику УкраиныПодарочные изданияИСТОРИЯЭЛИТНЫЕ ИЗДАНИЯ

Каталог товаров